fbpx

Pristatymas

Pristatymas Lietuvoje

 

Lietuvos paštas

Pristatymo kaina 3.07 Eu. Pristatymo laikas 3-6 darbo dienos. Prekes galėsite atsiimti Lietuvos pašto skyriuje pagal gyvenamąją vietą.


„OMNIVA“ paštomatai.

Pristatymo kaina 2,89 Eu iki 30kg. Pristatymo laikas 1-3 darbo dienos po užsakymo apmokėjimo. Siuntos atsiėmimas iš siuntų terminalo užtrunka apie 15 sekundžių. Norint atsiimti siuntą, reikia prie siuntų terminalo pasirinkti kalbą, iš meniu – „Atsiimti siuntą“ ir įvesti SMS pranešimu ir (arba) el. paštu gautą šešiaženklį durelių kodą. Įvedus durelių kodą, atsidaro durelės ir siunta – jau Jūsų rankose!

OMNIVA terminlų sąrašas

SVARBU! Gavėjui apie į siuntų terminalą atvykusį siuntinį pranešama mobiliuoju telefonu SMS ir (arba) el. paštu iškart, kai siuntinys įdedamas į siuntų terminalą. Todėl nurodžius klaidingą telefono numerį siunta bus grąžinama mums atgal, o norint ją gauti dar kartą reiks susimokėti ne tik pakartotinai pristatymo išlaidas bet ir OMNIVA nustatytą siuntos grąžinimo siuntėjui mokestį. Jeigu siuntos pakartotinai nebus norima gauti, iš grąžinamos sumos bus minusuojamas siuntos grąžinimo siuntėjui mokestis.


„LPEXPRESS“ paštomatai.

Pristatymo kaina 2,99 Eu iki 30kg. Pristatymo laikas 1-3 darbo dienos po užsakymo apmokėjimo. Siuntos atsiėmimas iš siuntų terminalo užtrunka apie 15 sekundžių. Norint atsiimti siuntą, reikia prie siuntų terminalo pasirinkti kalbą, iš meniu – „Atsiimti siuntą“ ir įvesti SMS pranešimu ir (arba) el. paštu gautus du keturženklius durelių kodą. Įvedus durelių kodą, atsidaro durelės ir siunta – jau Jūsų rankose!

LPexpress terminlų sąrašas


Pirkinius atsiimti galima Kaune ir Vilniuje adresu kurį gausite el-paštu. Užsakant pasirinkite „Atsiimti krautuvėje“.

Komentuok

Your email address will not be published. Required fields are marked *